Únor 2011

Není co psát..

27. února 2011 v 21:14 | Sanny |  News
Nemám co psát, :D Zítra už du do školy. Hned první hodinu máme fyziku O_________O .Ještě ani nemám omluvenku na ty dva týdny ..:) Vcelku nic mě poslední dobou nebaví.. Sestra v čera někde pila, takže celej dnešek zvrací. Opravdu nechutné... Ale to hlavní co sem Vám chtěla říct, že přijede bratříček :D.. Někdy v příštím měsíci možná do dvou týdnu,, :D TeĎ moemntálně posloucham nějaký románsky písničky které hrají z neznámého zdroje.. :D Sou to takový ty jako Code Red :D:D Opravdu, děsné..:D a teď abyste měli ještě víc o čem přemýšlet, nechápu jak někdo může tohle napsat :D : Hovoří jazyky: English, Reading a little German with a dictionary., Russian, Polish a JUST A LITTLE TURKISH ... :D Chtěla bych vidět zaostalého čechakterý propadá ze všem předmětů jak tohle svede.. :DSayounara.. :D

Možná se každý jednou změní..

25. února 2011 v 15:55 | Sanny |  Other
Říká se, změna je život. Že každá změna je změna k lepšímu. Nevím jestli je to pravda, možná je? Neřekla bych že každá změna je k lepšímu, naopak se zastávám toho, že většina změn je k horšímu. Třeba já, od holky z vesnice, která chodila každej den ven a tady u toho křápu vůbec neseděla, sem přešla k pitomý rozmazlený holce.. Možná je to tím, že teď bydlíme v bytě se třema pokojema. Taky možná tím, že tady každý na každýho čumí. Možná taky tím, že na vesnici bylo víc možností. Určitě je to tím, že na vesnici sem měla kamarády. Kdežto tady? Jeden falešnější než druhej. To se řekne, já ti pomůžu až ti bude nejhůř. Tak kde sou teď? S blonďatou, zbohatlou a rozjívenou dívkou, která je očividně lepší než já. Tak co dělat? Kvůli týhle nechtěný změně, sem už několik let neviděla nevlastního bratra. Jasně, řeknete si, dokud sem tam bydlela byla možnost. Ne nebyla. Byla by možnost, kdybych tam bydlela do teď. Ale k čemu mi je milion bezvýznamnejch písmen, který nikdo nepochopí. K ničemu. Achjo nesnášim tyhle slabý chvilky.

Tak se vzpamatujte vy, ostatní. Když tady už je to nenapravitelný..


Téma týdne - Sex.

22. února 2011 v 17:07 | Sain |  News
Nuže. Nebýt sexu není tu nikdo z nás. Teda bylo by nás mnohem míň. Spíš nikdo, než se přišlo na umělý oplodnění. Za peníze mi příde sex trochu ujetej. Ale tak proč si neužít a ještě dostat peníze, jenže je tady vysoký riziko pohlavních nemocí. Pak tu máme nezávazný sex, sex na jednu noc, sex který nám splodí dítě. :D Z mého pohledu který je velice neobjektivní, mi příde blbý když někdev Asii šlapat třeba nechtěj ale musí. To se jim to zřejmě asi hodně hnusí. Též mi příde blbé si někoho zatáhnout do postele už v den patnásctin.. Ano třeba den p otom! :D to už je lepší... 

Soustředění T-T''

17. února 2011 v 14:33 | Sanny |  News
Já umřu! Už zejtra jedu na soustředění až do neděle. To je nelidské. Když mi kámoška říkala jaký to bylo na běhacim tréninku. Achjoooo.  Momentálně nemam vůbec žádnou fyzičku. Byla sem dva tejdny nemocná takže ne že bych jí nechtěla mít ale já ven prostě nemohla. Budeme spát v tělocvičně naší školy, budem mít tři tréninky denně. :( Radši bych byla doma a uklízela, než v Neděli umřela a v pondělí šla do školy .. :D Božeeeeee.. Jdu si kreslit nebo umřu .

Tablet nebudeee whoaaa aspoŇ ne dneska :D..

15. února 2011 v 12:18 | Sann |  News
Shiiiit .. Otrocky sem dřepěla u okna a koukala na to poštovní auto jak několikrát projelo kolem našeho baráku. Ale ani jednou se tu nezastavilo.. Hlavně že jelo do prádelny .. -_- Pudu jim přemazat ten název dneska podáte zítra dodáme, protože je to kec. Ňedivila bych se kdyby mi to přišlo až přístí týden jak je u naší pošty známo.. Všechno ztratí nebo doveze pozdě .. Shit_____-________ Možná kdybych ty peníze žmoulala ještě dýl obtiskli by se mi na ruku :D ... a měla bych cennou ruku kterou bych platila.. :333

Čarodějův učeň.

12. února 2011 v 23:07 | Sann |  News
Teď sem dokoukala ten film.. Wohoooo to bylo užasný:D.Koukněte se na to! Klidně 4x 5x 6x! Whoaaaaaaaa kdyby to nemělo dvě hodiny du se na to kouknout znova. Mam ráda takový filmy.. :D Kdybyste někdo náhodou znal podobný film :3 Tak mi to řekněte ..:D Jste moc hodní Arigatooooooou x)) Přemýšlela jsem, třeba percy jackson ale to mi příde jako ubohá kravina :D Takže tohle si odpusťte :D 

Pffff

12. února 2011 v 8:57 | Sann G. |  News
:D Málem sem umřela(smíchy samozřejmě) když sem viděla nové články na krásná.cz kam mě to přesměruje pokaždý se odhlásim :D .. Nauč se milovat sama sebe! ŘEšíš každé kilo navíc? Veř že jsou důležitější věci na práci :D ..... Tak né asi :D Ale když sem prostě tlustá tak to kurva potřebuju shodit dolu! :D ... S čím Zkombinovat (ty píí O_O) tvoje oblíbené džíny? .. No tak za prvé nechápu jak někdo může napsat Zkombinovat, změna stavu to neni, je to dohromady .. Takže S. Už název stránky Krasna.nova.cz .. Kráásnááá o bože.. Tvoje nové sebevědomí. Střílet takový lidi .Gomennasai ale .. když tam píšou holky co sou škaredý tak jasně že si tam zvedaj sebevědomí :DAle já ho vážně zvedat nepotřebuju Arigatou!

Ještě chvíli a bude následovat ,,Kurva že se na to nevykašlu.''

11. února 2011 v 16:21 | Sann |  News
Ghhhnnnn.. Král je mrtev,ať žije král!Shhhhhhhh asi vybuchnu, asi hodně brzo, asi kurva hodně brzo! Tohle už se fakt nedá vydržet.. Fotbal mě štve, japonština mě štve, okolní svět mě štve.. Doufám že je to jen tim že sem tak děsně náladová. Mám chuť všem co na mě promluví ustřelit ty drzý držky.. To je furt a prosimtě nemohla bys ještě vydrhnout podlahu, oloupat brabor, uvařit je, umejt okna a pak bycs rovnou mohla poklidit i venku ne?.. Shit.. V japonštině sem u lekce 13 a 22 druhou musim dokončit než pojedu na soustředění, chci se tam učit.. Jenže.. pak mi zbejvá ještě si opisovat hiraganu zapamovat si jakej znak je pro kerou slabiku.. Asi to nebude jednoduchý, ale chci se to naučit.. Pak by mě mohl už jen povzbudit tablet.. Achjoo..Nemůžu se dočkat svých 24 narozenin.. Dodělám vejšku a třeba se i někam odstěhuju a tím myslím uplně pryč. Chtěla bych do japonska nebo francie.. česko mě sere jako takové už hodně dlouho.. Nejen že sem se tady ani nenarodila, nejen že sem se ten blbej jazyk učila a učim už hodně dlouho a díky tomu zapomínam rodný jazyk ale prostě .. Nechci tady žít.. Jediný co mi v tom brání je.. Hmm vlastně nic :D Když si vezmu že naše trenérka nemá vysokou.. a já z rakovníka v nějakých 19ti odejdu .. Joo klidný život bez fotbalu.. KDyž si tam vezmu že IQ mam na vysoký školy dost vysoký (ano mám nadprůměrný iq ;) mám to ověřený z iq testu takže..;) ) Sem Realistický typ člověka, sem  introvertní, a dominantní a racionální .. Cha! Jdu se utápět v někonečných znacích a slovech .. Sayounara baka .

私 / Já .. :D

10. února 2011 v 19:29 | Saiin |  Fotky
Takže byla příležitost ..:D A Sanny se mění.. Je pořád hezčí a hezčí! :D Ne kecam.. Prostě sem měla jenom jednou hezký vlasy tak sem to musela vyfotit aby ste mi záviděli .. 
SannyyyxP
Sannnnyyyyyyyyy
Jo tahle je hrozná děsně pozérská .. Ale co nadělám když sem hnusná a vlasy m,i nedrží :P

Tablet..

10. února 2011 v 19:19 | Saiin |  News
Potřebuju tablet.. Už jen pár tejdnů a měla bych na něj ..:D Jenže pár týdnů. To je dlouhá doba. Mam asi 400 potřebuju dalších 7.. což znamená 7 týdnů což znamená asi dva měsíce.. No takže.. možná bych mohla poprosit rodiče aby mi na něj přispěli jenže!.
http://www.alza.cz/genius-g-pen-f509-d150395.htm Tenhle bym ibohatě stačil :D .. Kdo by byl ochoten přispět na fond dětí bez tabletu, které chtějí jít na umeleckou školu ale protože nemaj tablet tak na pc prostě nemůžou kreslit? :D Ale sestřička je taaaak hodná že mi na něj přispěje .. :)